Career

Phoenix Relax Park - найбільше котеджне містечко в Буковелі з розвиненою інфраструктурою: ресторан, ПАБ, басейни, дитячі та спортивні майданчики, SPA тощо.
Phoenix Relax Park - це містечко щасливих людей, місія якого – робити світ кращим щодня, даруючи нашим гостям незабутній відпочинок.

Працювати у Phoenix - це бути професіоналом, прагнути до розвитку, розділяти наші цінності і створювати щасливе життя разом!
Ми розуміємо, що фундаментом для успішної роботи Phoenix Relax Park є люди, тому піклуємось про своїх працівників та створюємо усі необхідні умови для комфортного життя.


Наші співробітники мають можливість жити і працювати в безпечному мальовничому місці, харчуватися, кар'єрно зростати та отримувати гідний рівень фінансової мотивації за свої досягнення.
Ми шукаємо професіоналів по всій території України.
Бажаєте стати частиною команди «Phoenix»? Долучайтеся!

au.moc.troserxineohp%40rh

Наші вакансії:
- менеджер з бронювання;
- кадровий діловод;
- бухгалтер-калькулятор;
- кухар;
- офіціант;
- покоївка;
- охоронець.

Career

Phoenix Relax Park - найбільше котеджне містечко в Буковелі з розвиненою інфраструктурою: ресторан, ПАБ, басейни, дитячі та спортивні майданчики, SPA тощо.Phoenix Relax Park - це містечко щасливих людей, місія якого – робити світ кращим щодня, даруючи нашим гостям незабутній відпочинок.
Працювати у Phoenix - це бути професіоналом, прагнути до розвитку, розділяти наші цінності і створювати щасливе життя разом!Ми розуміємо, що фундаментом для успішної роботи Phoenix Relax Park є люди, тому піклуємось про своїх працівників та створюємо усі необхідні умови для комфортного життя.
Наші співробітники мають можливість жити і працювати в безпечному мальовничому місці, харчуватися, кар'єрно зростати та отримувати гідний рівень фінансової мотивації за свої досягнення.Ми шукаємо професіоналів по всій території України.Бажаєте стати частиною команди «Phoenix»? Долучайтеся!
au.moc.troserxineohp%40rh
Наші вакансії:- менеджер з бронювання;- кадровий діловод;- бухгалтер-калькулятор;- кухар;- офіціант;- покоївка;- охоронець.