East Hills

На сході котеджного містечка є високі мальовничі пагорби. Ця місцевість вирізняється особливим спокоєм, віддаленістю від усіх будівельних майданчиків та панорамним видом на гори Хом'як та Синяк. Ми назвали це місце East Hills.Тут розміщені Шале Преміум Збільшені та міні-котеджі, є відкритий басейн (працює в теплу пору року) та видовий паб GastroPub GT. У лісовій місцевості поруч знаходиться наш міні-зоопарк. Локація має декілька панорамних гойдалок та мангальних зон з альтанками.

Phoenix Relax Park

для відпочинку з родиною, коли кожне покоління знайде свій досконалий спосіб відновити сили й насолодитися якісним сімейним часом, і для веселого гомону компанії друзів, що вирішили поставити на паузу свою міську метушню

East Hills

На сході котеджного містечка є високі мальовничі пагорби.
Ця місцевість вирізняється особливим спокоєм, віддаленістю від усіх будівельних майданчиків та панорамним видом на гори Хом'як та Синяк. 
Ми назвали це місце East Hills.Тут розміщені Шале Преміум Збільшені та міні-котеджі, є відкритий басейн (працює в теплу пору року) та видовий паб GastroPub GT. У лісовій місцевості поруч знаходиться наш міні-зоопарк. Локація має декілька панорамних гойдалок та мангальних зон з альтанками.

 • Illustration

  Міні котедж

  Ідеально для двох гостей

  45 м²

  Котедж:⋅ спальня з двоспальним ліжком та комодом⋅ ванна кімната з душовою кабіною⋅ вітальня з кухнею, столиком для трапез, диваном⋅ відкрита терасаРозміщення:Двоспальне ліжко та розкладний диван

 • Illustration

  Шале преміум збільшене

  Ідеально для шести гостей

  112 м²

  Котедж:⋅ 3 двомісні спальні⋅ 2 ванні кімнати: з душовою кабіною та ванною⋅ вітальня з кухнею, столом для трапез, диваном⋅ 2 терасиРозміщення:⋅ 6 основних місць розміщення та 2 додаткових місця: розкладний диван у вітальні для розміщення 1-2 дітей віком до 12 років. За умови розміщення дітей на основних місцях, вони рахуються як дорослі. Безкоштовно розміщуються тільки двоє дітей до 12 років на додаткових місцях.

Illustration

Мiнi

Ідеально для 2 гостей І 45 м²

Котедж:
⋅ спальня з двоспальним ліжком та комодом
⋅ ванна кімната з душовою кабіною
⋅ вітальня з кухнею, столиком для трапез, диваном
⋅ відкрита тераса
Розміщення:
Двоспальне ліжко та розкладний диван

Illustration

Премiум збiльшене

Ідеально для 6 гостей І 112 м²

Котедж:
⋅ 3 двомісні спальні
⋅ 2 ванні кімнати: з душовою кабіною та ванною
⋅ вітальня з кухнею, столом для трапез, диваном
⋅ 2 тераси
Розміщення:
⋅ 6 основних місць розміщення та 2 додаткових місця: розкладний диван у вітальні для розміщення 1-2 дітей віком до 12 років. За умови розміщення дітей на основних місцях, вони рахуються як дорослі. Безкоштовно розміщуються тільки двоє дітей до 12 років на додаткових місцях.

Illustration

Оснащення

⋅ електрична плита, холодильник, електрочайник, мікрохвильова піч, посудомийна машина, набір посуду⋅ фен⋅ праска (за запитом)

Illustration

Dog friendly

⋅ Можливе проживання з собаками до 5 кг не бійцівських порід.⋅ Тільки за умови попереднього узгодження при бронюванні.⋅ Оплата – 250 грн/ніч.

Оснащення

⋅ електрична плита, холодильник, електрочайник, мікрохвильова піч, посудомийна машина, набір посуду
⋅ фен
⋅ праска (за запитом)

Dog friendly

⋅ Можливе проживання з собаками
до 5 кг не бійцівських порід.
⋅ Тільки за умови попереднього узгодження при бронюванні.
⋅ Оплата – 250 грн/ніч.